Ota meihin yhteyttä

ja saat näkemyksemme, miten valloitat toimialasi!

Timanttinen kasvutiimimme

jarkko kurvinen palveluna

Jarkko Kurvinen

Kasvujohtaja
+358 44 347 9344
jarkko.kurvinen@palveluna.fi

anni pohjavirta palveluna

Anni Pohjavirta

Kasvumarkkinoija
+358 50 535 2212
anni.pohjavirta@palveluna.fi

tytti himanen palveluna

Tytti Himanen

Kasvumarkkinoija
+358 45 254 4757
tytti.himanen@palveluna.fi

hanna lehtinen palveluna

Hanna Lehtinen

Kasvumarkkinoija
+358 45 258 3848
hanna.lehtinen@palveluna.fi

jani karppanen palveluna

Jani Karppanen

Kasvumarkkinoija
+358 40 354 2941
jani.karppanen@palveluna.fi

Ota meihin yhteyttä, kun haluat kasvua palveluna :)

Saat nopeasti selville, miten Palveluna voi auttaa sinua saavuttamaan kasvutavoitteesi.

Täytä yhteydenottolomake, soita, someta tai lähetä sähköpostia
Palveluna kasvujohtajalle Jarkko Kurviselle
p. 044 347 9344, jarkko.kurvinen@palveluna.fi

Toimistomme

palveluna hämeenlinna

Palveluna Hämeenlinna

Teknologiakeskus Innopark
Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna

+358 44 347 9344
jarkko@palveluna.fi

palveluna lahti

Palveluna Lahti

Askonalue
Askonkatu 9
15100 Lahti

+358 44 347 9344
jarkko@palveluna.fi