OSTA KASVUA PALVELUNA
Menu
OSTA KASVUA PALVELUNA

Ota meihin yhteyttä, kun haluat kasvua palveluna

Saat nopeasti selville, miten Palveluna voi auttaa sinua saavuttamaan kasvutavoitteesi.

Ota yhteyttä sivun kuvituskuva

Täytä yhteydenottolomake, soita tai lähetä sähköpostia
Jarkko Kurviselle:

Timanttinen kasvutiimimme

Autamme sinua saavuttamaan nopeita tuloksia myynnissä, markkinoinnissa ja asiakaskokemuksen parantamisessa. Saat kokeneelta tiimiltämme joustavaa täsmäapua ja osaamista tuloksellisten projektien tekemiseen ja läpivientiin.

Jarkko Kurvinen

Jarkko Kurvinen

Kasvujohtaja
+358 44 347 9344
jarkko.kurvinen@palveluna.fi

Anni Pohjavirta

Anni Pohjavirta

Kasvumarkkinoija
+358 50 535 2212
anni.pohjavirta@palveluna.fi

Tytti Himanen

Tytti Himanen

Kasvumarkkinoija
+358 45 254 4757
tytti.himanen@palveluna.fi

Hanna Lehtinen

Hanna Lehtinen

Kasvumarkkinoija
+358 45 258 3848
hanna.lehtinen@palveluna.fi

Milka Ukkonen

Milka Ukkonen

Kasvumarkkinoija
+358 40 779 6194
milka.ukkonen@palveluna.fi

Toimistomme

Palvelunan Hämeenlinnan toimisto

Palveluna Hämeenlinna

Teknologiakeskus Innopark
Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna

Soita tai lähetä sähköpostia Jarkolle:
+358 44 347 9344
jarkko@palveluna.fi

Palvelunan Lahden toimisto

Palveluna Lahti

Askonalue
Askonkatu 9
15100 Lahti

Soita tai lähetä sähköpostia Jarkolle:
+358 44 347 9344
jarkko@palveluna.fi