Ota meihin yhteyttä, kun haluat kasvua palveluna

Saat nopeasti selville, miten Palveluna voi auttaa sinua saavuttamaan kasvutavoitteesi.

Täytä yhteydenottolomake, soita tai lähetä sähköpostia
Jarkko Kurviselle:

Timanttinen kasvutiimimme

Autamme sinua saavuttamaan nopeita tuloksia myynnissä, markkinoinnissa ja asiakaskokemuksen parantamisessa. Saat kokeneelta tiimiltämme joustavaa täsmäapua ja osaamista tuloksellisten projektien tekemiseen ja läpivientiin.

jarkko kurvinen palveluna

Jarkko Kurvinen

Kasvujohtaja
+358 44 347 9344
jarkko.kurvinen@palveluna.fi

anni pohjavirta palveluna

Anni Pohjavirta

Kasvumarkkinoija
+358 50 535 2212
anni.pohjavirta@palveluna.fi

tytti himanen palveluna

Tytti Himanen

Kasvumarkkinoija
+358 45 254 4757
tytti.himanen@palveluna.fi

hanna lehtinen palveluna

Hanna Lehtinen

Kasvumarkkinoija
+358 45 258 3848
hanna.lehtinen@palveluna.fi

milka ukkonen palveluna

Milka Ukkonen

Kasvumarkkinoija
+358 40 779 6194
milka.ukkonen@palveluna.fi

Toimistomme

Palveluna toimisto Hämeenlinna

Palveluna Hämeenlinna

Teknologiakeskus Innopark
Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna

Soita tai lähetä sähköpostia Jarkolle:
+358 44 347 9344
jarkko@palveluna.fi

Palveluna Lahti

Askonalue
Askonkatu 9
15100 Lahti

Soita tai lähetä sähköpostia Jarkolle:
+358 44 347 9344

jarkko@palveluna.fi

Palveluna toimisto Lahti